Project Description

AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o.

Kromě zkušeností, technického know-how a kvalitního myšlení, jsme označováni za vysoce flexibilního a spolehlivého partnera.

Spolu s nejmodernějším strojovým parkem využívajícím nejnovější CNC technologii a širokou základnou kvalifikovaných zaměstnanců, nabízíme komplexní a prakticky orientované řešení pro všechna odvětví průmyslu.

Sortiment vyráběných dílů je velice široký, od jednoduchých až po složité díly s vysokým stupněm přesnosti. Zárukou kvality výrobků je kontrola tolerovaných rozměrů na digitálních 3D měřících přístrojích.

Strojový park se pravidelně rozrůstá o nové moderní CNC stroje. Naší doménou je kusová, malosériová až sériová výroba vysoce přesných drobných dílů až do rozměrové kapacity našich strojů. Pracovní náplní je výroba strojních součástí na zakázku podle výkresové dokumentace nebo také dle dodaného vzoru.

Abychom našim zákazníkům mohli nabídnout kompletní řešení produktů, založili jsme sesterskou společnost AWSurfacing specializující se na povrchové úpravy hliníku a jeho slitin.

PODÍVAT SE NA WEB